Denny od Úhrovských hájů

   Na jedné výstavě jsem viděla fenku DO Ronu od Káčníka, a hned jsem věděla, že od ní budu chtít štěně. A tak se na jaře1990 u nás objevila malá bílá všudybylka Denny od Úhrovských hájů.Neposedná a neúnavně aportující.

    Na jaře roku 1992 jsem s Dennynou vyrazila na MVP do Č.Budějovic. K mému velkému překvapení ji posuzoval pan Karel Nývlt a ocenil ji výborná, Vítěz třídy, CAC i CACIB. Že je fenká pěkná jsem věděla, ale toto jsem opravdu nečekala.

   V srpnu absolvovala LZ v I.ceně a PZ také v I. ceně a jako vítězka zkoušek.      V září 1992 jsme jeli na MVP do Mladé Boleslavi, a opět výborná, Vítěz třídy, CAC, CACIB.  A zazářila i na Národní výstavě v Č.Budějovicích. Opět výborná, Vítěz třídy, BOB, Národní vítěz, Vítěz skupiny VII. a nakonec šla i o vítěze národní výstavy. A šla opravdu moc pěkně - vedrikt paní Tiché zněl Vítězka Národní výstavy ve třídě fen.

    V únoru 1993 na NVP v Brně také výborná, Vítěz třídy, CAC, Národní vítěz, Vítěz Brna

    . V květnu jsme vyrazily do Vídně a vorzüglich, CACA. O týden později jsme jeli na KV na Kačinu a Denny byla opět výborná, Vítěz třídy, CAC a Klubový vítěz. V červenci jsme zkusily Intercanis v Brně a znovu výborná, CAC, CACIB, Vítěz Brna a Středoevropský vítěz.

    Na poslední výstavu jsme jeli do Polska do Wroclawi a ocenění CWC, CACIB , Vítěz Polska.  Získala titul Šampion ČSFR

      O měsíc později se jí narodila 2 štěňátka  1 fenka a 1 pejsek, otcem byl Cup Argaj..

Tady jsou Brita a Boreček.

     Za dalším ženichem jsme jeli do Náchoda, byl jím Cid z Holásek. Narodili se 2 pejsci a 2 fenkyhnědí Dag a Dita, bělouši Dan a Denny. Hned jak jsem viděla Dennynku, věděla jsem, že si ji nechám. Aby se to nepletlo, říkala jsem jí Brita, protože stará hnědá Brita již nežila.

    Další krytí bylo opět v Náchodě u Cida. Narodili se  2 kluci a 1 holkaErik, Eron a bílá Ella.

 

     Bohužel skřípnutý nerv, následné ochrnutí mělo za následek předčasné uspání zlatíčka ve věku 8. let.